Предметна та Контент зйомка

Ціна

Вартість години зйомки – 2500 грн, мінімальний час – 2 години.

Умови

Часто зйомка контенту вимагає комбінованого підходу – потрібна і предметка, і процес, і люди в кадрі. Для соцмереж вміст має бути максимально різноманітним, і я всіляко намагаюся вмістити в час максимум. Та прошу зауважити: портрет – це окремий вид зйомки, потребує іншого підходу та інших умов. Тому людей ми тут, звичайно, можемо знімати, та в вартість не входить детальна ретуш та розкриття їх характеру. Люди тут – другорядний план, покликаний розкрити та показати предмети або процеси.

Перед зйомкою Ви показуєте мені те, що ми будемо знімати. Я допоможу підібрати контекст, кольорову гаму, визначитися з місцем зйомки. Вивчу Ваш профіль, якщо Вам треба вписати фото в уже існуючий контекст. Якщо єдиного бачення Ви не маєте, я попрошу обрати приклади фото, які Вам подобаються, причому зовсім необов’язково по темі. Створюємо муд борд для того, щоб максимально добре розуміти одне одного, і відштовхуємося від нього.

Ви обов’язково розповідаєте мені в ході зйомки чи перед нею про особливості «продукту», моменти, які важливо для Вас висвітлити, показати, на чому закцентувати. Можливо, десь потрібно показати прямоту строчки чи нерівність фактури глини – звісно, в більшості випадків я це розумію інтуїтивно, та щоб не було непорозумінь, краще не покладатися в таких речах на інтуїцію. Пропишіть собі такі пункти, щоб не забути сказати мені підчас зйомки.

Ви отримуєте близько 100 фотографій/год, в кольорокорекції протягом 3-4 днів з моменту зйомки. Якщо необхідна ретуш, кожне фото сплачується окремо, від 100 грн/фото.

Після вибору часу зйомки, ми бронюємо і Ви сплачуєте студію (в разі, якщо ми проводимо зйомку там), Ви робите 50% передплату, а решту сплачуєте по готовності фотографій.

В разі зйомки на Вашій локації, ми обов’язково оговорюємо світлові умови та необхідність додаткового світла. Виїзд на локацію з імпульсним світлом коштує 500 грн.