Портретна зйомка

Ціна

Вартість години портретної зйомки – 4000 грн. Студія, в разі потреби, сплачується окремо.
Я завжди кажу, що для того, щоб отримати максимальний результат та задоволення собою на фото, треба не менше 2х годин, більшість людей розслабляються та починають поводитися природньо тільки після першої години, та вирішувати Вам – і дійсно, часом і за 15 хв можна отримати шедевр).

Умови

Ми шукаємо референси – зазвичай я прошу клієнтів створити дошку в Пінтересті, і назбирати туди кілька десятків фото, які їм подобаються. Це мають бути не тільки портрети – будь-які фото, які приваблюють світлом, настроєм, композицією, ракурсом, стилем одягу, наповненням. Мені треба максимально зрозуміти естетичний запит людини.

Я допоможу обрати локацію для зйомки та визначитися з одягом, та спробую переконати Вас, що окрім людини та світла в портреті все решта – другорядне.

Я намагаюся максимально уникати ретуші та позування. Для мене фото – це не про володіння фотошопом, не про постановочні кадри в чужому одязі та у фейковому інтер’єрі з зачіскою та макіяжем, з якими людина сама себе не впізнає, а про вміння закарбувати живу емоцію, настрій, вловити та показати те найкраще, що є в ній справжній.

Переважно я працюю в ЧБ портреті – він найкраще підходить для того, щоб відмести все зайве та показати важливе в Вас.

І ще одне.. Я не буду копіювати чиїсь фото. Коли референс – це скріни профіля в інстаграмі іншого фотографа, то єдино правильне рішення – іти на зйомку до того фотографа. В кожного з нас свій стиль, кожен має своє бачення, і думаю, кожен має займатися своєю справою).

Ви отримуєте 20-25 оброблених фотографій/год протягом 3-4 днів після зйомки.

Після вибору часу зйомки, Ви сплачуєте студію(в разі, якщо ми проводимо зйомку там), Ви робите 50% передплату, а решту сплачуєте по готовності фотографій.