Інтер’єрна зйомка

Ціна

Вартість години зйомки - 2500 грн.

Умови

Тривалість залежить не тільки від площі, а від потреб замовника - REAL ESTATE не вимагає зазвичай глибокої деталізації та продуманості зйомки, тому відбувається швидше. Для орієнтиру - зазвичай 1-к квартира укладається в годину. Дизайнерські проекти чи повністю декоровані будинки на продаж потребують значно більше часу, і кожен окремий випадок оговорюється окремо.

Інтер’єрна зйомка має свою технічну специфіку - кожен кадр виміряється по рівню, знаходиться найкраща знімальна позиція, створюється чітка геометрія, часто для досягнення кращого результату необхідно зробити дрібні перестановки чи наповнити кадр. Виходячи з власного досвіду, тепер я маю ряд обов’язкових пунктів, і хочу, щоб Ви з ними ознайомилися перед замовленням зйомки:

  • Приміщення має бути максимально чистим - прибирання краще планувати на переддень зйомки, щоб поверхні не встигли покритися пилом.

  • Всі лампочки в наявних джерелах світла мають працювати і не відрізнятися по температурі там, де не мають відрізнятися.

  • Ніяких голих матрасів - якщо є ліжко, то воно має обов’язково бути застеленим постіллю з подушками і ковдрою/мати покривало. В разі, якщо Ви не маєте часу/можливості це питання вирішити, Ви маєте обов’язково попередити мене, і я звернуся до партнерів, виробників текстилю, щоб взяти все необхідне в аренду за додаткову платню. Голі матраси на фото неприпустимі.

  • Часто питають, чи потрібні квіти/рослини в кадрі. Так! Зелень дуже оживляє інтер’єри. При цьому особисто я раджу вазони з виразним листям - заміокулькаси, фікуси, пальми, бо ці рослини універсальні, вони вписуються в будь-який інтер’єр. Живі зрізані квіти ми завжди попередньо узгоджуємо.

  • Якщо простір не декорований, і Ви хочете доповнити його чимсь на зразок ваз, декорів, текстилю, посуду, фруктів - я допоможу Вам в виборі. Зазвичай я прошу кілька фото інтер’єру з телефону, щоб розуміти стиль, кольорову гаму, загалом оцінити необхідність цього.. Якщо підчас зйомки знадобиться перестановка (наприклад переміщення якихось речей, щоб звільнити приміщення, а потім повернути їх назад) - обов’язково продумайте, хто Вам у цьому допоможе. Наявність зайвих рук в таких ситуаціях сильно економить час і гроші.

  • Санвузол також потребує декорування та підготовки. Всі скляні поверхні мають бути абсолютно чистими, без слідів бризк, сантехніка також має бути вичищеною. Наявність якогось секулента/квітки часто багато додає кадру, хоча, звісно ж, ми можемо знімати і без них. Також я завжди прошу мати кілька однотонних рушників, які можна скласти чи скрутити, додавши в композицію.

Ніж краще Ви підготуєте свій інтер’єр для зйомки, тим швидше ми зможемо все зробити та якіснішим буде результат.

Після узгодження часу зйомки, враховуючи світловий день, Ви робите 50% передплату, а решту сплачуєте по готовності фотографій.

Ви отримуєте 15-20 готових фото/год в повній ретуші протягом тижня після зйомки.